ELGAZ-SERWIS
Andrzej Wielgusiak

ul. Tarnowska 32
33-300 Nowy Sącz

tel/fax. 18 477 01 17

O nas

Firma Usługowa ELGAZ-SERWIS działa na rynku od 2005 roku. Doświadczenie właściciela firmy, pana Andrzeja Wielgusiaka, to ponad 15 lat współpracy z firmą Vaillant oraz innymi liderami szeroko pojętej techniki grzewczej i hydraulicznej.
To kilkunastoletnie doświadczenie pozwala na szybkie znajdowanie efektywnych rozwiązań nawet najbardziej skomplikowanych problemów związanych z serwisem urządzeń grzewczych.
W toku naszej działalności wykonaliśmy szereg różnorodnych realizacji zarówno w obiektach indywidualnych jak i komercyjnych.
Obszarem działalności Firmy Usługowej ELGAZ-SERWIS Nowy Sącz jest cały powiat nowosądecki i jego okolice, a nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych jak i klientów instytucjonalnych.

Specjalizujemy się w serwisie oraz obsłudze urządzeń marek Vaillant i Saunier Duval. Dbając o najwyższy poziom obsługi stale podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc regularnie w szkoleniach organizowanych przez firmę Vaillant, a nabyte doświadczenia zaowocowały przyznaniem nam tytułu Serwisu Autoryzowanego Vaillant.

Zapraszamy do współpracy!